Политика конфиденциальности

 • dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » Чому потрібен цей сайт
  Чому потрібен цей сайт
  Эта страница на русском языке
  Чому і навіщо цей сайт
  «Майдан.in.ua» - це некомерційний проект кількох однодумців, які мають намір внести свій посильний вклад в розвиток громадянського суспільства держави Україна. Наша славна історія, велич сучасної України, впевненість у необхідні зміни і бажання змін в країні мотивує на постійні дії.
  В результаті довгих роздумів виникла ідея моніторингу громадської думки шляхом он-лайн голосування з вибору кращих представників громадянського суспільства і створення платформи для їх об'єднання.
  Проект не має ніякого відношення до існуючих партій і громадських об'єднань, як і до існуючих в Україні кланам і олігархам. Всі вони на сьогодні втратили вотум довіри. Яценюк, Гройсман, Порошенко та інші олігархи та їх представники в органах влади вже відслужили свій час в процесі побудови країни. Їх час вийшов. Їх усіх треба відправляти у відставку. На сьогодні як минулий уряд, так і майбутній – симбіоз некомпетентності і саботаж реформ. Вже відкритий і неприхований саботаж і некомпетентність. Потрібні інші люди. Люди, які не пов’язані з корупційними скандалами протягом своєї діяльності і є найкращими спеціалістами у своїй справі. Такі люди є. І таких людей ми разом можемо і повинні знайти.
  На сьогоднішній день як уряд, так і більшість депутатів є «холопами олігархів». Але ми впевнені, що новий уряд повинні скласти неолігархічні особи, які відомі суспільству. Яких олігархи не бажають бачити в процесі прийнятті рішень.
  На сьогодні є два шляхи тиску на нинішню владу. Це шлях переконати парламент поставити до виконавчої влади людей, запропонованих нами, громадянським суспільством. Але цей шлях на сьогодні майже нездійснений. Але рано чи пізно, це відбудеться. Еволюційним шляхом. Через майбутні парламентські вибори. Але існують численні прогнози того, що й склад майбутнього парламенту буде схожий на сьогоднішній. Який буде складатися з «адвокатів» олігархів. Без нових облич. Суспільство тотально хворе на корупцію. Мало віри в людей, треба створити механізми найменшого втручання в життя людей від держави. Найголовніше сьогодні запустити процес змін, і це можливо, як і при теперішньому скликанні Ради, так і в процесі перевиборів до ВР.
  Інший шлях – негайно і терміново сформувати об’єднання людей, які можуть очолити майбутні міністерства і стати у керма держави. Назва організації може бути будь-яка, чи то «Ліга українських реформ», чи «Об’єднання реформаторів України», чи «Рух за Народну Республіку», чи «Разом до змін». Це не настільки важливо. Як і форма взаємодії, як то громадянський рух чи громадське об’єднання. Ці форми ми вже сформулюємо в процесі обговорення. Найголовніше – якнайшвидше, протягом місяця, об’єднати найкращих людей суспільства і почати діяти. Через громадськість тиснути на можливість бути присутніми на засіданнях у кабінеті міністрів і депутатських комісіях з правом, хоча б для початку, вносити свої думки у законодавство. Але вже зараз необхідно почати формувати команду. Нам не потрібні іноземці з незрозумілою мотивацією. Ми, громадяни України, зможемо зробити це самі.
  Очікую шалений тиск, замовчування або негатив зі сторони олігархів – власників засобів масової інформації. Але якщо цей рух за реформи зробити масовим – люди побачать і зрозуміють користь для громадян нашої країни і особисто для себе.
  Щодо наших особистих бажань. Для нас зараз найголовніша мета – змінити Україну на краще. Країну, в якій хочеться жити, і з якої не будувати планів тікати за кордон у пошуках кращого майбутнього. Необхідно нам самим брати лопати і вигрібати. Вичищати наш політикум від бруду десятиріч. Тільки громадянське суспільство, тобто я, ви, всі громадяни України, які усвідомлюють себе частиною країни, зможуть зробити це швидко і правильно. Це буде наш майдан, - майдан наполегливої праці, майдан обміну думок і прийняття рішень, і майдан об’єднання в ініціативах змін нашої України.
  Часу вже немає. Треба діяти. Найголовніше – знайти тих людей, які мають довіру громадян України, яких довіряємо усі ми. Найголовніший критерій – це чесність людини. Найголовніший напрямок – відокремити владу від бізнесу, кардинально зменшити вплив олігархів на суспільні процеси.
  Далі треба сформулювати напрямки, як діяти далі. Визначити, який напрямок неправильний, а який вірний. Підготувати в місячний термін проект нової Конституції, яка створить фундамент для прориву України у своєму розвитку, разом підготувати нові закони, які у різних напрямках радикально змінять країну.
  Нова Конституція повинна стати новим суспільним договором. Один з одним і з новою владою. Ініціативною групою повинні виступити люди, які десятиріччями залишаються поважними спеціалістами як своєї справи, так і взірцем для інших.
  На нашу думку, до ініціативної групи повинні увійти люди, такі як Степан Ількович Хмара, Левко Григорович Лук’яненко, Олесь Сергійович Доній, В’ячеслав Олександрович Білоус, Олександр Анатолійович Сугоняко, Володимир Станіславович Огризко, Ігор Петрович Смєшко, Андрій Яремович Новак, Олег Ігоревич Соскін, Володимир Тимофійович Лановий, Віктор Іванович Шишкін, Святослав Іванович Вакарчук та багато інших особистостей, якім усі ми беззаперечно довіряємо. Щодо довіри до кожної окремої особи ми визначатимемось разом.
  Підсумую, що ми плануємо зробити:
  1. Протягом місяця сформувати команду зі ста беззаперечних авторитетів, яких ми обговорюємо і вибираємо завдяки інтернет-голосуванню. Часові рамки для цього – травень 2016 року.
  2. Протягом двох місяців команда авторитетів напрацьовує програму спільних зусиль по перебудові України, готує текст конституційної реформи. Часові рамки для цього – червень-липень 2016 року.
  3. Паралельно з цим формуються ініціативні групи у більшості міст України для інформаційної і ресурсної підтримки на місцях. Часові рамки для цього – червень-липень 2016 року.
  4. Об’єднаними ресурсами протягом серпня - вересня 2016 року напрацьовуємо механізми впливу на Президента, Кабінет Міністрів і Верховну Раду, ведемо переговори з закордонними організаціями.
  5. У випадку виникнення ситуації з достроковими перевиборами Верховної Ради і Президента України створюємо потужних рух у вигляді громадської організації і політичної партії з прозорим фінансуванням і членскими внесками.
  Впевнені, що це найкращий план перебудови країни власними силами, без допомоги олігархів і закордонних структур. Впевнені у дострокових парламентських виборах, тому громадянському суспільству необхідно бути готовими власними зусиллями увійти у владу і допомогти національним лідерам, з якими визначимось самі і допоможемо їм самим змінити країну.
  Якщо Ви обмежені в ресурсах, але підтримуєте нас – прохання розповсюджувати ці ідеї серед людей, які не мають доступу до інтернету або не вміють ним користуватися.
  Якщо Ви молода людина або студент – розповсюджуйте наш сайт, голосування, наш спільний вибір у соціальних мережах, на форумах, в блогах.
  Якщо Ви член громадської організації, громадської спілки чи профспілки – висувайте своїх активістів, голосуйте, вибирайте.
  Якщо Ви володієте фінансовими можливостями, прохання допомогти нам у відповідному розділі. Тільки на ентузіазмі, як Ви розумієте, дуже складно будувати проект такого масштабу.
  Особливе прохання нашій Українській Діаспорі допомогти у цей складний час для України. Нарешті українцям за кордоном дійсно стає можливість прийняти участь у формуванні демократичної країни, подібної до тих, які Ви бачите кожного дня за межами України.
  Ситуація в країні критична. Але разом, у порозумінні і об’єднанні, ми зможемо дійсно змінити Україну.
  Разом до змін!
  Слава Україні!

  Напечатать